Turser Sigorta

TURSAV’nın şirketlerinden; Sektöre Sigortacılık alanında çözümler sunmak amacıyla 2 Temmuz 1993 tarihinde kurulmuş olan:
Turser Sigorta şirketinin sermayesi 5.000.000.00 TL dir.

Sermaye dağılımı;

Tur-Pres Turizm Tanıtım Destek ve Ürünleri Ltd Şti.    50.00,00 TL,
Turizm ve Seyahat Acentaları Vakfı    4.950.000,00 TL’ dir.

5684 sayılı sigortacılık kanunu çerçevesinde 14.04.2008 tarihinde yürürlüğe giren sigorta acenteleri yönetmeliği uyarınca sigorta acenteliği yapacakların nitelik ve faaliyetlerine ilişkin usul ve esaslara göre Turser Ltd. Şti.:

Turser tarafından seyahat acentalarının talepleri doğrultusunda oluşturulan Türsab seyahat sigorta güvence paketi, Türsab vize sigortası, Türsab kayak sigortası, Türsab yurtiçi seyahat sigortası, Türsab rezervasyon garantisi sigortası, Deniz seyahati Türsab ferdi kaza sigortası ürünleri seyahat acentalarının hizmetine sunulmaktadır.

Söz konusu ürünleri kullanan seyahat acentalarımıza destek sağlamak amacıyla üretimleri ile orantılı olmak üzere her cari yıl sonunda prim ödemesi yapımaktadır.

Turser; Gulf Sigorta Yetkili sigorta acentesi olarak; mühendislik sigortası, yangın (işyeri - konut) sigortası, vize, Kasko, Dask, Emtia Nakliyat, Makine Kırılması, 3.Şahıs Sigortası, Montaj, Özel Güvenlik, Sağlık, Sorumluluk sigortaları, zorunlu seyahat sigortaları, ürünleri de gerek seyahat acentalarına gerekse diğer müşterilere sunulmaktadır.

HAKKIMIZDA

Turser, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği tarafından kurulan Turizm ve Seyahat Acentaları Vakfının %99 hissesi ve yine Turizm ve Seyahat Acentaları Vakfı kuruluşlarından Tur-Pres Turizm Tanıtım Destek ve Ürünleri Ltd Şti’nin %1 hisse katılımı ile sektöre sigortacılık alanında çözümler sunmak amacıyla 2 Temmuz 1993 tarihinde kurulmuştur.

Devamı »

BİZE ULAŞIN

  • TURSER TURSAV SİGORTA ACENTELİĞİ LTD. ŞTİ.
  • FULYA AŞIK KEREM SOK. NO:40 BEŞİKTAŞ İSTANBUL
  • +90 212 236 92 32      +90 212 356 17 13
  • turser@tursersigorta.com.tr